Enki | Kesme Tahtası

450,00 TL
Keskin zihinler için en iyi takım arkadaşı.
Enki kesim yaparken hissetmeyeceğiniz kadar hafif bir eğime sahip özel bir tasarımdır. %1’lik eğimi sayesinde sıvıları yandaki haznede toplamada kolaylık sağlar. Ayrıca fazlalıkları da burada toplayabilirsiniz. Bin yaşını aşkın kadim ve çok nadir sedir ağacından üretilen Enki, yapısı sayesinde antibakteriyeldir. Ayrıca çürümeye karşı nesiller boyu dayanlıklı ve su ile mükemmel uyum içindedir. Kendine has yapısı sayesinde lekeleri onarıcı özelliği vardır. Boyutları rahatça üstünde çalışabileceğiniz şekilde belirlenmiştir.

Boyutlar: 3 x 33 x 60 cm
Materyal: Kadim Sedir Ağacı
Downloads: Sedir Ağacı Bakım Talimatları
Sepete Ekle
Açıklama
Enki, sedirin gücü sayesinde hiçbir koruyucu sürülmeksizin nesiller boyu çürümeye karşı dayanıklıdır, böceklere karşı doğal korunaklıdır. Eski çağlardan bu yana su ile arasındaki mükemmel dostluk nedeniyle M.Ö 8000’li yıllardan koruma altına alınana kadar deniz aşırı gemiler için en çok aranan ağaç olmuştur.

Enki, bulaşık makinesinde yıkanabilir. Ancak biz elde yıkamayı tavsiye ediyoruz. Oluşu gereği kendini koruyan bir ağaçtır. O kadar dayanıklıdır ki nesiller boyu aktarabileceğiniz bir değer haline gelecektir.

Sedir, antibakteriyeldir. Ayrıca leke tutmaz. Pancar, zeytinyağı, kırmızı şarap, kahve gibi lekeleriyle ünlü gıda ve içecekler dahi yıkandığında veya zamanla tutunamaz ve yok olur. Kendi kendini yenileyen bie yapıya sahiptir.

Ayrıntılı bakım için bakım kılavuzuna göz gezdirin.

Benzer Ürünler