Teshub | Bank

10.000,00 TL
Eşsiz bir akışta…
Teshub, sedirin gücü sayesinde ister bahçenizdeki ortak uyumun bir parçası, isterseniz de evinizin bir parçası olarak kullanabileceğiniz iç ve dış mekan kullanımına uyumlu bir tasarımdır. 1000 yaşını aşkın kadim sedir ağacından üretilen Teshub tamamen doğal olarak yapısı gereği çürümeye karşı nesiller boyu dayanılıdır ve böcekleri kendinden uzak tutar. Zihni tazeleyen ve mutluluk veren eşsiz kokusu Hititlerden bu yana şifası ile insanlığın en önemli farkındalıklarından biri olmuştur.

Boyutlar: W: 160 – 190 cm D:32 cm H: 37
Materyal: Kadim Sedir Ağacı
Downloads: Sedir Ağacı Bekım Talimatları
Sepete Ekle
Açıklama
Teshub, sedirin gücü sayesinde ister bahçenizdeki ortak uyumun bir parçası, isterseniz de evinizin bir parçası olarak kullanabileceğiniz iç ve dış mekan kullanımına uyumlu bir tasarımdır. 1000 yaşını aşkın kadim sedir ağacından üretilen Teshub tamamen doğal olarak yapısı gereği çürümeye karşı nesiller boyu dayanılıdır ve böcekleri kendinden uzak tutar.
Teshub, eski çağlardan bu yana su ile arasındaki mükemmel dostluk nedeniyle M.Ö 8000’li yıllardan koruma altına alınana kadar deniz aşırı gemiler için en çok aranan ağaç olmuştur. Yapısı gereği kendi kendini koruma gücüne sahiptir. O kadar dayanıklıdır ki nesiller boyu aktarabileceğiniz bir değer haline gelecektir.

Sedir, antibakteriyeldir. Ayrıca leke tutmaz. Pancar, zeytinyağı, kırmızı şarap, kahve gibi lekeleriyle ünlü gıda ve içecekler dahi yıkandığında veya zamanla tutunamaz ve yok olur. Kendi kendini yenileyen bie yapıya sahiptir.

Ayrıntılı bakım için bakım kılavuzuna göz gezdirin.

Benzer Ürünler